Καναπέδες - Σαλόνια
«Απόλυτη άνεση, στυλ και ζεστασιά – Ο καναπές που ταιριάζει σε κάθε στιγμή σας!»
Σετ Τραπεζαρίες
"Η καρδιά του σπιτιού σας – Τραπεζαρίες για κάθε στιγμή και στυλ!"
Σετ Κρεβατοκάμαρες
"Κρεβατοκάμαρα που ονειρεύεσαι – Στυλ, άνεση και χαλάρωση κάθε νύχτα!"
ΕΠΙΠΛΑ ΕΣΩΤ. ΧΩΡΟΥ
Βοηθητικό τραπέζι Jenby pakoworld μασίφ μάνγκο ξύλο λευκό Φ40×50εκ
Διαθέσιμο
112.00€
Κωδικός Προϊόντος:
372-000049
ΕΠΙΠΛΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ RILLION HM9879 ΜΕΛΑΜΙΝΗ ΣΕ SONAMA 120x40x50Yεκ
Διαθέσιμο
79.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0507250-HM9879
Βοηθητικό τραπέζι Doublo pakoworld ανθρακί 40x35x40εκ
Διαθέσιμο
28.00€
Κωδικός Προϊόντος:
230-000184
Τραπέζι Houston Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 160x80x72cm |
ΣΚΑΜΠΟ ΜΠΑΡ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ DEKKER HM18250.02 PLYWOOD ΜΑΥΡΟ–ΥΦΑΣΜΑ ΚΑΦΕ 48x54x96Υεκ.
Διαθέσιμο
125.38€
Κωδικός Προϊόντος:
0610662-HM18250.02
Κουζίνα Samos Modest 5 Τεμαχίων Ανθρακί
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SAMOSMODA
| Βάρος | 102 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 180x60x200cm |
Κουζίνα Rene Craft 6 Τεμαχίων Γραφίτης-Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENECRAF
| Βάρος | 146 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 200x60x200cm |
ΣΥΝΘΕΣΗ ΚΟΥΖΙΝΑΣ NIKLAUS ΜΕΛΑΜΙΝΗ ΜΕ ΠΑΓΚΟ SONAMA-ΛΕΥΚΟ HM2438 46-29,2×120 εκ.
Διαθέσιμο
189.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0521044-HM2438
Κουζίνα Charlotte Σετ 3 Λευκή-Φυσ. Δρυς με μεταλλικά χερούλια Σετ 5 κουτιών 3 τρέχ. Μέτρα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CSET3WO
| Βάρος | 84 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 180/120×30.5/46.5cm |
ΣΥΝΘΕΣΗ ΚΟΥΖΙΝΑΣ JADIEL ΜΕΛΑΜΙΝΗ ΓΚΡΙ ΜΕ ΠΑΓΚΟ ΛΕΥΚΟ HM2440.10 120×46-29,2 εκ.
Διαθέσιμο
219.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0521179-HM2440.10
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
ΒΑΣΗ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ HM438.25 ΜΕΤΑΛΛΟ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ ΜΑΤ-ΡΕΓΟΥΛΑΤΟΡΟΙ 46x46x72Yεκ.
Διαθέσιμο
33.07€
Κωδικός Προϊόντος:
0699462-HM438.25
ΒΑΣΗ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΓΚΡΙ ΜΑΤ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑΤΟΡΟΥΣ HM435.20 80Χ40Χ72Υεκ.
Διαθέσιμο
49.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0699374-HM435.20
ΒΑΣΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΜΠΑΡ ΜΕΣΑΙΟΥ ΥΨΟΥΣ ΜΑΥΡΗ ΜΑΤ HM472 ΣΤΑΥΡΟΣ 46Χ46εκ. Φ49X94Υεκ.
Διαθέσιμο
55.30€
Κωδικός Προϊόντος:
0699349-HM472
ΒΑΣΗ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΜΠΑΡ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΟ/ΜΑΝΤΕΜΙ HM417.25 ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟ 62x62x108Υεκ.
Διαθέσιμο
46.92€
Κωδικός Προϊόντος:
0699459-HM417.25
ΒΑΣΗ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΜΠΑΡ HM480.02 ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ-ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ ΧΡΩΜΑ 80x40x108Υεκ
Διαθέσιμο
65.30€
Κωδικός Προϊόντος:
0699449-HM480.02
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ
ΚΑΝΑΠΕΣ 2-ΘΕΣΙΟΣ TROPEL HM9809 ΞΥΛΟ MANGO-RATTAN ΦΥΣΙΚΟ-ΛΕΥΚΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ 192x88x70-85Υεκ.
Διαθέσιμο
891.54€
Κωδικός Προϊόντος:
0616132-HM9809
ΚΑΝΑΠΕΣ ΕΞ. ΧΩΡΟΥ ZEPHYR HM5988 ΚΑΛΑΜΙΑ RATTAN ΦΥΣΙΚΟ-ΜΠΕΖ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ 200x120x142Yεκ.
Διαθέσιμο
1,099.00€
Κωδικός Προϊόντος:
0513746-HM5988
ΚΑΝΑΠΕΣ ΕΞ.ΧΩΡΟΥ 2ΘΕΣΙΟΣ MAERLY HM6116.01 ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΛΕΥΚΟ-ΣΧΟΙΝΙ-ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ
Διαθέσιμο
259.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0624015-HM6116.01
ΚΑΝΑΠΕΣ 2-ΘΕΣΙΟΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ SLEEK HM6366.10 ΧΡΩΜΑ ΓΚΡΙ 133x68x73Υεκ.
Διαθέσιμο
75.38€
Κωδικός Προϊόντος:
0514762-HM6366.10
ΚΑΝΑΠΕΣ 2-ΘΕΣΙΟΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ SLEEK HM6366.02 ΧΡΩΜΑ ΜΑΥΡΟ 133x68x73Υεκ.
Διαθέσιμο
75.38€
Κωδικός Προϊόντος:
0514761-HM6366.02
ΘΕΡΜΑΝΣΗ
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX2D1Sbe
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό με συρτάρια
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX1D3S
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex Κομοδίνο 36×36εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα Συρτάρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXBEDS
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 36x36x39cm |
Alex Κουτί Αποθηκευτικό 84x35x39εκ Γραφίτης-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXDOW
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x35x39cm |
Alex Κρεβάτι 90x200cm Μονό Με Τάβλες Γραφίτης-Λευκό-Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ALEX90
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 95x205x86cm |
Alex Μονό Κρεβάτι 90×200εκ Χωρίς Πάτωμα Γραφίτης-Λευκό-Sonoma 90
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX90
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 95x205x86cm |
Alex συρτάρι Αποθήκευσης (κάτω απο κρεβάτι) 120×63εκ Λευκό-Γραφίτης
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXBOX
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x63x18cm |
Alina Συρταριέρα Κάτω 60×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AD603S
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 60×44.5x85cm |
Alina set 3 (με δυνατότητα επέκτασης) Σονόμα-Μόκκα Σετ 5 κουτιών (3 τρέχ. Μέτρα)
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-ALINASET3
| Βάρος | 79 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 120×44.5/180×30.5cm |
Alina Γωνιακό κάτω ντουλάπι με ράφια 30x51x85cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AD30K3
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 30x51x85cm |
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ