Σύνθεση MEDIAN Φυσικό 234x200x51cm
341.80€
Διαστάσεις βάσης 214x53x51cm
Διαστάσεις ραφιού 140x15x20cm
Χρώμα: φυσικό barique δρυς
Ένα μοναδικό έπιπλο τηλεόρασης είναι ένας τέλειος τρόπος για να δημιουργήσετε ένα εσωτερικό πολυμέσων σε ένα σαλόνι
-Μπορεί να στηθεί και αντίστροφα
-Το αριστερό ντουλάπι είναι εξοπλισμένο με συρτάρια με μηχανισμούς βαρέως τύπου
-Το δεξί ντουλάπι έχει κάτω ένα μεγάλο διπλό συρτάρι με μηχανισμούς βαρέως τύπου και επάνω ντουλάπι με πόρτα από μεταλλικό πλαίσιο ώστε να κρύψετε τον εξοπλισμό της τηλεόρασης και να τον χρησιμοποιήσετε άνετα χωρίς να φαίνεται.Από την πίσω πλευρά έχει ειδική κρύπτη ώστε όλα τα καλώδια και το πολύμπριζο να είναι τακτοποιημένα και εύκολα προσβάσιμα.
-Η βιτρίνα με ψημένο κρύσταλλο ασφαλείας έχει διαστάσεις 60x125x38cm και είναι εξοπλισμένη με οδηγούς και μεντεσέδες soft close. Αρκεί ένα ελαφρύ πάτημα για να κλείσει ομοιόμορφα και αθόρυβα το μπροστινό μέρος.
Στην τιμή περιλαμβάνεται και το σετ του φωτισμού (led+ διακόπτης πατώματος + μετασχηματιστής)
Χρώμα: Φυσικό barique δρυς
| Βάρος | 5000 κ. |
|---|
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση Alva Ανθρακί +Φυσικό Golden craft 2,60×171,5×30-40cm
Διαθέσιμο
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Astin 203×45.3×180εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 203×45.3x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
