Σύνθεση 36146-ARCW-mini Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 198x194x40cm
355.98€
Διαστάσεις:198x194x40cm (Μ/Υ/Β)
Χρώμα: Λευκό
Σκελετός: Λευκό
Πόρτες: Λευκό High closs
Λεπτομέρειες: Grandson
Υλικό κατασκευής: laminated μοριοσανίδα
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Ψημένο κρύσταλλο στην πόρτα
Στην τιμή δεν περιλαμβάνεται ο φωτισμός ( Led+Διακόπτης πατώματος+Μετασχηματιστής)
Διαστάσεις συσκευασιών: 196x55x9cm / 147x46x9cm / 149x28x4cm
Βάρος συσκευασιών: 45kg / 25kg / 6kg
| Βάρος | 3000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
36146-ARCW-mini
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BADAN
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Astin 203×45.3×180εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ASTIN
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 203×45.3x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO-1
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Floks 169.5×40.5×170.5εκ Sonoma-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-FLOKSWH
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 169.5×40.5×170.5cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-2 Γραφίτης+Βασάλτης 300x206x43-37cm
Διαθέσιμο
229.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Binz_36_ec-2
