CHARLOTTE Μπάζα 150x10εκ Λευκό
24.00€ Original price was: 24.00€.14.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 14.90€.
Charlotte Πλαϊνό Κουζίνας Δρυς 71.8x30.5εκ
25.00€ Original price was: 25.00€.15.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 15.90€.
Charlotte Κάτω ντουλάπι Φούρνου 60x53x82εκ Λευκό
120.00€ Original price was: 120.00€.74.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 74.90€.
Charlotte Κάτω ντουλάπι ειδικό για φούρνο, 60x53x82 εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής σε λευκή απόχρωση, με 1 Πορτάκι χαμηλά.
ΤΑ ΚΑΤΩ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟΧΥΤΗ.
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x53x82cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
SO-CD60LOVENW
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
Σχετικά προϊόντα
Alina Πάνω ντουλάπι 30×30,5×71,8εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AV30
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 30×30.5×71.8cm |
Alina Πάνω ντουλάπι 40×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AV40
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 40×30.5×71.8cm |
ALINA Πάνω Ντουλάπι Γωνίας 60x60x30.5×71.8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AVU60
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 60×30.5×71.8cm |
Charlotte Γωνιακό κάτω ντουλάπι με ράφια 56.5×28.5x82cm Μόκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30K3M
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 56.5×28.5x82cm |
CHARLOTTE Κάτω Ντουλάπι 30×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30G
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 30×46.5x80cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Μόκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD20M
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CV20GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 50×46.5x82cm με μεταλλικά χερούλια ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD50W
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 50×46.5x82cm |
