Τουαλέτα- μπουντουάρ Dior TMU-713-VV χρώμα λευκό του πάγου 108x130x47cm
195.97€
Η τουαλέτα Vanity με ενσωματωμένο καθρέπτη είναι ένα πολύ πρακτικό και κομψό έπιπλο. Το συρτάρι του με τις οκτώ θήκες θα σας βοηθήσει να ταξινομήσετε τα μικροαντικείμενα σας ενώ το καπάκι από ψημένο κρύσταλλο ασφαλείας του θα σας βοηθήσει να τα βρίσκετε εύκολα. Το δεύτερο βαθύτερο συρτάρι είναι για τα μεγαλύτερα αντικείμενα ενώ τέλος έχετε στη διάθεση σας και ένα επιπλέον ντουλάπι με ένα εσωτερικό ράφι. Ένα κομψό έπιπλο για το υπνοδωμάτιο σας που θα σας εξυπηρετήσει απόλυτα στην οργάνωση των κοσμημάτων και των καλλυντικών σας
Διαστάσεις 108x130x47cm (ΜxYxB)
Χρώμα Λευκό του πάγου
Υλικό κατασκευής
Σκελετός: Μελαμίνη Ε01 ανθεκτική στην υγρασία και τις γρατσουνιές πάχους 16mm+
Μηχανισμός συρταριών τηλεσκοπικός πλήρως επεκτεινόμενος.
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Διαστάσεις συσκευασίας: 46x81x8cm
Βάρος συσκευασίας: 39kg
Συνολικός όγκος συσκευασίας 0,03Μ3
| Βάρος | 1000 κ. |
|---|
Σχετικά προϊόντα
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό με συρτάρια
Διαθέσιμο
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Pump Έπιπλο TV 150x40x43 Λευκό με Μοντέρνα Διακόσμηση
Διαθέσιμο
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 150x40x43cm |
Εσωτερική συρταριέρα για ντουλάπα Opis Λευκή 76x49x45 (ΜxΥxΒ)
Διαθέσιμο
Συρταριέρα εσωτερική για ντουλάπα Montana 1730 γκρι 80x63x47cm
Διαθέσιμο
Τουαλέτα- μπουντουάρ Curve 701 χρώμα λευκό του πάγου 90x142x47cm
Διαθέσιμο
