Κρεβάτι μονό AD_KRC-092 με Συρτάρια Λευκό για στρώμα 90x190cm
189.97€
Για να δημιουργήσετε ένα άνετο και κομψό εφηβικό δωμάτιο ή ένα λειτουργικό και οργανωμένο παιδικό δωμάτιο, θα πρέπει να δώσετε προσοχή ώστε τα έπιπλα που θα επιλέξετε να είναι αρμονικά. Το κρεβάτι KRC με τα συρτάρια του θα καλύψει όλες τις ανάγκες και τις απαιτήσεις σας. Η αισθητική του εμφάνιση και ο σχεδιασμός του, που σας επιτρέπει να δημιουργήσετε μια λειτουργική διάταξη, θα σας επιτρέψουν να επιλέξετε έπιπλα που μπορείτε να χρησιμοποιείτε για χρόνια χωρίς να βαρεθείτε.
Διαστάσεις κρεβατιού 195x88x99cm (MxYxΠ)
Διαστάσεις στρώματος 160x200cm(δεν περιλαμβάνεται)
Χρώμα σκελετού λευκό
Υλικό κατασκευής: μελαμίνη Ε1 ανθεκτική στην υγρασία και τις γρατσουνιές
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Στην τιμή περιλαμβάνεται η βάση για το στρώμα και τα δύο μεγάλα συρτάρια
Διαστάσεις συσκευασιών: 94x107x9cm / 198x27x11cm
Βάρος συσκευασιών: 44kg / 28kg
| Βάρος | 2000 κ. |
|---|
Σχετικά προϊόντα
Alex Κρεβάτι 90x200cm Μονό Με Τάβλες Γραφίτης-Λευκό-Sonoma
Διαθέσιμο
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 95x205x86cm |
Alex συρτάρι Αποθήκευσης (κάτω απο κρεβάτι) 120×63εκ Λευκό-Γραφίτης
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x63x18cm |
Pump Κρεβάτι Μονό Με Τάβλες Λευκό 90x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 203.2x93x55cm |
Κρεβάτι Belle με πάτωμα Λευκό 120x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 130.4×213.3×90.9 |
Κρεβάτι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι με πάτωμα 90x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 61 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 95.6×203.2×70.5cm |
Κρεβάτι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι χωρίς πάτωμα 90x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 58 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 95.6×203.2×70.5cm |
Κρεβάτι Viva Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 93.5×203.2x78cm |
Κρεβάτι μονό Kuki με συρτάρι Φυσικό Artisan+Γκρι πλατίνα 90Χ200 με συρτάρι
Διαθέσιμο
