Καθρέφτης LAVARE LED 100cm χρ. ΚΑΡΥΔΙ 3MLAV100WAL
123.00€
Καθρέφτης LAVARE LED 100cm χρ. ΚΑΡΥΔΙ 3MLAV100WAL Καθρέφτης 93x70x12 cm με ντουλάπι με μία πόρτα καθρέφτη και δεξιά τρία ραφάκια πίσω απο τζάμι Κατασκευασμένα εξολοκλήρου από πολυκαρβονικά φύλλα που προσφέρουν εξαιρετική αντοχή στην υγρασία και το νερό!!! Soft close μηχανισμοί Εύκολη τοποθέτησηΕτοιμοπαράδοτα προϊόνταΔιατίθεται έτοιμο συναρμολογημένο.
Κωδικός προϊόντος:
3MLAV100WAL
Κατηγορία: ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Καθρέπτης Μπάνιου LOTUS Με Ντουλάπι Γραφίτης-Σονόμα 79.6x20x64εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-LOTUSMCGRAFITE
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη,Φυσικό |
| Διαστάσεις | 76.9x20x64cm |
Καθρέπτης Μπάνιου LOTUS Με Ντουλάπι και Ράφια Λευκό-Σονόμα 79.6x20x64εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-LOTUSMCWHITE
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 76.9x20x64cm |
Καθρέπτης Μπάνιου Με φωτισμό LED & Διακόπτη Λευκό Γυαλιστερό-Βέγγε 60x17x87εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SA-S160MIR
| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδιά,Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x17x87cm |
