Έπιπλο TV Damis 200x45x39εκ Με MDF Διακόσμηση Sonoma
185.50€ Original price was: 185.50€.115.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 115.90€.
Μπουφές 120x33x85εκ Top Mix2D5S Λευκό-Sonoma μέ 5 Συρτάρια
223.90€ Original price was: 223.90€.139.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 139.90€.
Καθρέπτης Μπάνιου LOTUS Με Ντουλάπι Γραφίτης-Σονόμα 79.6x20x64εκ
137.10€ Original price was: 137.10€.79.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 79.90€.
Καθρέπτης Μπάνιου LOTUS, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε συνδιασμό χρωμάτων Γραφίτης-Σονόμα. Το έπιπλο διαθέτει ένα ανοιγόμενο ντουλάπι και ράφια για εξτρά αποθηκευτικό χώρο. Το μπάνιο σας είναι πολλά περισσότερα από το μέρος όπου βουρτσίζετε τα δόντια σας, από πολλούς έχει συνδυαστεί με χώρο ηρεμίας και χαλάρωσης, ανεξάρτητα από τα τετραγωνικά του. Η εταιρεία μας έχει φροντίσει να βρει λύσεις για κάθε γούστο και αισθητική, προκειμένου να αναβαθμίσει την διακόσμηση του χώρου σας με πρακτικό τρόπο και φινέτσα. Ανανεώστε το μπάνιο σας και αλλάξτε τη διάθεσή σας.
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Φυσικό |
| Διαστάσεις | 76.9x20x64cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-LOTUSMCGRAFITE
Κατηγορία: ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Καθρέπτης Μπάνιου LOTUS Με Ντουλάπι και Ράφια Λευκό-Σονόμα 79.6x20x64εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-LOTUSMCWHITE
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 76.9x20x64cm |
Καθρέπτης Μπάνιου Με φωτισμό LED & Διακόπτη Λευκό Γυαλιστερό-Βέγγε 60x17x87εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SA-S160MIR
| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδιά,Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x17x87cm |
