Κρεβάτι Belle με πάτωμα Λευκό 120x200cm
399.84€ Original price was: 399.84€.209.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 209.90€.
Ημίδιπλο Κρεβάτι Belle, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε λευκό χρωματισμό, με σονόμα λεπτομέρειες.
Το κρεβάτι Bell:
• Διαθέτει εξαιρετικά στιβαρό σκελετό
• Δέχεται στρώμα 120x200cm, το οποίο δεν περιλαμβάνεται στη τιμή,
• ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΑΤΩΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΟΥ ΣΤΡΩΜΑΤΟΣ.
• Τo design του επίπλου απογειώνουν τα εξαιρετικά ανθεκτικά ξύλινα πόδια, που προσφέρουν στήριξη
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς Bellei, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
Το κρεβάτι παίζει το σημαντικότερο ρόλο στο υπνοδωμάτιο, είναι αυτό που καθορίζει σε μεγάλο βαθμό το στυλ του δωματίου, για αυτό η επιλογή του χρειάζεται να γίνει με προσοχή, καθώς το στυλ, ο τύπος και η διάσταση συμβάλουν στη δημιουργία ενός ελκυστικού περιβάλλοντος. Το υπνοδωμάτιο απαιτεί ιδιαίτερο σχεδιασμό, μη διστάσετε να πειραματιστείτε.
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 130.4×213.3×90.9 |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Alex Κρεβάτι 90x200cm Μονό Με Τάβλες Γραφίτης-Λευκό-Sonoma
Διαθέσιμο
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 95x205x86cm |
Alex συρτάρι Αποθήκευσης (κάτω απο κρεβάτι) 120×63εκ Λευκό-Γραφίτης
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x63x18cm |
Pump Κρεβάτι Μονό 90x200cm Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 203.2x93x55cm |
Κρεβάτι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι με πάτωμα 90x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 61 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 95.6×203.2×70.5cm |
Κρεβάτι Viva Λευκό-Σονόμα 90x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 93.5×203.2x78cm |
Κρεβάτι Viva Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x200cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 93.5×203.2x78cm |
Κρεβάτι μονό AD_KRC-092 με Συρτάρια Λευκό για στρώμα 90x190cm
Διαθέσιμο
Κρεβάτι μονό Kuki με συρτάρι Φυσικό Artisan+Γκρι πλατίνα 90Χ200 με συρτάρι
Διαθέσιμο
