Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Cashmere 100x10x90cm
89.00€ Original price was: 89.00€.49.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 49.90€.
Μπουφές MILANA Λευκό-Γκρί Δρύς 140.2x46.5x107.3εκ
480.00€ Original price was: 480.00€.249.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 249.90€.
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Λευκό 100x10x90cm
89.90€ Original price was: 89.90€.49.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 49.90€.
Κρεμάστρα Τοίχου Reno,100x10x90cm, εξαιρετικής ποιότητας, σε ιδιαίτερη λευκή απόχρωση με σκούρα νερά.
H κρεμάστρα διαθέτει,:
• καθρέφτη
• έξι γάτζους.
Μπορείτε να συνδυάσετε την κρεμάστρα, με τα υπόλοιπα έπιπλα της σειράς Reno.
Ένα χρήσιμο έπιπλο που δεν πρέπει να λείπει απο κανένα σπίτι, ιδανικό για την είσοδο ή την κρεβατοκάμαρα σας.
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-RENOHANG-1
Κατηγορία: ΚΑΛΟΓΕΡΟΙ - ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ BILLY HM18075.01 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΕ ΞΥΛΟ Φ37,5X180Υεκ.
Διαθέσιμο
28.45€
Κωδικός Προϊόντος:
0503242-HM18075.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
24.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0503221-HM9573.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9576.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 8 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x175Yεκ.
Διαθέσιμο
23.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0503227-HM9576.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ INES HM0039.02 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ φ.37×170 εκ.
Διαθέσιμο
23.07€
Κωδικός Προϊόντος:
0513437-HM0039.02
Κρεμάστρα Pavi Βελανιδιά 80x23x100cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVIHANG80
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Solo 40x30x194cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOHANG
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 40x30x194cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HANG900-2
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 80x23x100εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-WIE80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
