Κρεμάστρα Τοίχου Wie 80x23x100εκ Σονόμα
65.50€ Original price was: 65.50€.40.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 40.90€.
Παπουτσοθήκη BUT3K 80x27x121εκ Σονόμα
169.50€ Original price was: 169.50€.105.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 105.90€.
Ξύλινη Μπάζα Γραφίτης 240x10cm.
22.90€ Original price was: 22.90€.12.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 12.90€.
Ξύλινη Μπάζα, σε απόχρωση γραφίτη 240x10cm.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 240x10cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-SOCLEBLK2400
Κατηγορία: ΠΑΓΚΟΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ
Σχετικά προϊόντα
Αρμοκάλυπτρο Πάγκου Ασημί 300x2x2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-ARM43
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Ασημί |
| Διαστάσεις | 300x2x2cm |
Αρμοκάλυπτρο Πάγκου Μαύρο 300x2x2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-PLINTHBLK
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 300x2x2cm |
Γωνία Εξωτερική Αρμοκάλυπτρου Γκρι 4×2.5x4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-COROUT201
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 4×2.5x4cm |
Γωνία Εσωτερική Αρμοκάλυπτρου Γκρι 4×2.5x4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CORINT201
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 4×2.5x4cm |
Ξύλινη Μπάζα Γκρι 120x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-101-00206
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 120x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Γκρι 240x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-MPASOGR
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 240×1.6x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Γραφίτης 80x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SOCLEBLK800
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 80x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Λευκή 180x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SOCLEWHITE180
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 180x10cm |
