Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 180x10cm
19.90€ Original price was: 19.90€.9.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 9.90€.
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 240x10cm
22.90€ Original price was: 22.90€.12.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 12.90€.
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 240x10cm
22.90€ Original price was: 22.90€.12.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 12.90€.
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα, 240x10cm.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 240x10cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-SOCLESON240
Κατηγορία: ΠΑΓΚΟΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ
Σχετικά προϊόντα
CHARLOTTE Μπάζα 200x10cm Λευκό.
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CBASE200
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x10cm |
Charlotte Πλαϊνό Κουζίνας 82×59.5εκ Δρυς
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CAR82X59
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 59.5×2.8x82cm |
Αρμοκάλυπτρο Πάγκου Μαύρο 300x2x2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-PLINTHBLK
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 300x2x2cm |
Γωνία Εσωτερική Αρμοκάλυπτρου Μαύρη 4×2.5x4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CORINT201BLACK
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 4×2.5x4cm |
Ξύλινη Μπάζα Γκρι 270x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-101-00208
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 270x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Γραφίτης 240x10cm.
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SOCLEBLK2400
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 240x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Λευκή 40x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SOCLEWHITE400
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 180x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SOCLESON180
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 180×1.6x10cm |
