Ντουλάπα Πλυντηρίου Laundry Γκρι 70x68x190cm
289.90€ Original price was: 289.90€.189.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 189.90€.
Σόκορο πάγκου Δεξί 60x1x2.8cm
8.00€ Original price was: 8.00€.4.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 4.90€.
Πάτωμα Κρεβατιού Διπλό Mασίφ Ξύλο με Ιμάντα 160×200
116.64€ Original price was: 116.64€.72.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 72.90€.
Πατόξυλα για κρεβάτι 160×200. Ξύλα μασίφ με ιμάντα.
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x200cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-FLOOR160
Κατηγορία: ΤΕΛΑΡΑ -ΤΑΒΛΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Ανατομικό Πάτωμα Κρεβατιού 180x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SOM180
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο-Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 180x200cm |
Ξύλα Ελάτου για Κρεβάτι 110.5×10.5×2.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-401003
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 110.5×10.5×2.5cm |
Ξύλα Ελάτου για Κρεβάτι 140.5×10.5×2.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-401005
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 140.5×10.5×2.5cm |
Ξύλα Ελάτου για Κρεβάτι 90.5×10.5×2.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-401001
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5×10.5×2.5cm |
Πάτωμα Κρεβατιού Ημίδιπλο 120×200 Mασίφ Ξύλο με Ιμάντα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-FLOOR120
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 119x119xcm |
Πάτωμα Κρεβατιού Μονό Mασίφ Ξύλο με Ιμάντα 90×200
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-FLOOR90
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 89x199cm |
