Πάτωμα Κρεβατιού Ημίδιπλο 120x200 Mασίφ Ξύλο με Ιμάντα
91.04€ Original price was: 91.04€.56.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 56.90€.
ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ZAHARA HM1102.02 ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΑΣΠΡΟ 66,5x63x108cm
129.87€ Original price was: 129.87€.99.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99.90€.
Πάτωμα Κρεβατιού Ημίδιπλο Mασίφ Ξύλο με Ιμάντα 140×200
100.64€ Original price was: 100.64€.62.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 62.90€.
Πατόξυλα για κρεβάτι 140×200. Ξύλα μασίφ με ιμάντα
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 140x200xcm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-FLOOR140
Κατηγορία: ΤΕΛΑΡΑ -ΤΑΒΛΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Ανατομικό Πάτωμα Κρεβατιού 180x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SOM180
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο-Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 180x200cm |
Ξύλα Ελάτου για Κρεβάτι 110.5×10.5×2.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-401003
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 110.5×10.5×2.5cm |
Ξύλα Ελάτου για Κρεβάτι 140.5×10.5×2.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-401005
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 140.5×10.5×2.5cm |
Ξύλα Ελάτου για Κρεβάτι 90.5×10.5×2.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-401001
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5×10.5×2.5cm |
Πάτωμα Κρεβατιού Διπλό Mασίφ Ξύλο με Ιμάντα 160×200
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-FLOOR160
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x200cm |
Πάτωμα Κρεβατιού Ημίδιπλο 120×200 Mασίφ Ξύλο με Ιμάντα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-FLOOR120
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 119x119xcm |
