ΣΤΡΩΜΑ VELVET Μονό 90x200x23cm (CHIC STROM)
419.90€ Original price was: 419.90€.219.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 219.90€.
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
351.84€ Original price was: 351.84€.219.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 219.90€.
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
367.90€ Original price was: 367.90€.229.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 229.90€.
Σύνθεση TV 3 τεμαχίων. Έπιπλο TV 120x42x46 με 2 ντουλάπια, Ράφι τοίχου κρεμαστό 110x22x30, Βιτρίνα με τζάμι 80x33x145 με 2 ντουλάπια και 1 συρτάρι. Η συνολική διάσταση της σύνθεσης υπολογίζεται κατά επιλογή ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου σας και την προτίμησή σας.
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση Nest Φυσικό Artisan+Black pearl 265x150x42cm
Διαθέσιμο
420.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_NEST_36_SV
Σύνθεση Alva Ανθρακί +Φυσικό Golden craft 2,60×171,5×30-40cm
Διαθέσιμο
332.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_36144-ALV_g
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Γκρεζ 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γκρεζ |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO-1
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-2 Γραφίτης+Βασάλτης 300x206x43-37cm
Διαθέσιμο
229.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Binz_36_ec-2
