Σύνθεση Τηλεόρασης SOLO PINE 293x41x184cm Νορβηγικό Λευκό με φυσικό δρυ
559.90€ Original price was: 559.90€.349.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 349.90€.
Συρταριέρα Aygo Σονόμα Λευκό 108.5x39.5x64.1cm
320.00€ Original price was: 320.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης Tigra 215×51.5x177cm Σονόμα-Wenge
431.84€ Original price was: 431.84€.269.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 269.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασηα Tigra, με διαστάσεις 215×51,5×177. Διαθέτει ράφια στο πλάι για επιπλέον αποθηκευτικό χώρο και βιτρίνα με γυάλινη πόρτα οπού μπορείτε να τοποθετήσετε και τα ποτήρια σας. Η διάσταση του χώρου για την τηλεόραση είναι 110×69.
| Βάρος | 90 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 215×51.5x177cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-TIGRA
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση 36146-ARCW-mini Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 198x194x40cm
Διαθέσιμο
355.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW-mini
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BADAN
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS2
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-3 Γραφίτης+Βασάλτης 240x206x37cm
Διαθέσιμο
182.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Binz_36_ec-3
