Σύνθεση τοίχου CLIF φυσικό Sanremo+ ματ Γραφίτης 180x195x45cm (ΜxYxB)
194.80€
Τα γήινα χρώματα του φυσικού sanremo σε συνδυασμό με το γραφίτη δίνουν μια διαχρονική αίσθηση κομψότητας στο χώρο του καθιστικού ενώ οι πολλοί χώροι αποθήκευσης βοηθούν στη διακόσμηση άλλα και την καθημερινή χρήση.
Πόρτα βιτρίνας από ψημένο κρύσταλλο
Η βιτρίνα είναι εξοπλισμένη με φωτισμό LED, που δημιουργεί μια ευχάριστη ατμόσφαιρα στο καθιστικό.
Υλικό κατασκευής ανάγλυφη μελαμίνη sanremo 16mm & ματ γραφίτης από MDF
Διαστάσεις 180x195x45cm (ΜxYxB)
| Βάρος | 3000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
A_CLIF_36
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση Alva Ανθρακί +Φυσικό Golden craft 2,60×171,5×30-40cm
Διαθέσιμο
332.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_36144-ALV_g
Σύνθεση Talina_ec Λευκό+Kingstone Oak 270x175x48cm
Διαθέσιμο
304.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Talina_36_ec
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos1 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS1
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης DAMIS Sonoma με MDF λεπτομέρειες 237.5x45x210εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMISSET2
| Βάρος | 86 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 237.5x45x210cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-3 Γραφίτης+Βασάλτης 240x206x37cm
Διαθέσιμο
182.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Binz_36_ec-3
