Πάγκος Κουζίνας Μαύρο Εφέ Μαρμάρου 300x60x2.8cm
255.90€ Original price was: 255.90€.159.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 159.90€.
Πάγκος Κουζίνας, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε μαύρη απόχρωση με εφέ μαρμάρου, και σε διάσταση 300x60x2.8cm.
Αν σχεδιάζεις το νέο σου σπίτι ή ακόμη αν σκέφτεσαι να ανακαινίσεις το παλιό σου πρέπει να δώσεις την απαραίτητη σημασία στο χώρο της κουζίνας.Ο χώρος αυτός αποτελεί εκτός από χώρο δημιουργίας και χώρο συγκέντρωσης της οικογένειας, δεν είναι τυχαίο άλλωστε που έχει συνδυαστεί με τις περισσότερες αναμνήσεις. Για αυτό για τον σχεδιασμό του χώρου επιβάλλεται να γίνει χρήση υλικών υψηλών προδιαγραφών με γνώμονα την αισθητική και το γούστο σας. Ένα από τα πιο σημαντικά στοιχεία είναι ο πάγκος. Για αυτό εμείς φροντίσαμε εκτός από πολλά χρώματα και διαστάσεις να έχει αντοχή στο χρόνο και στο νερό. Η κουζίνα είναι το επίκεντρο του σπιτιού σας , διακοσμήστε την όπως ονειρεύεστε.
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μαύρο Μάρμαρο |
| Διαστάσεις | 300x60x2.8cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
CHARLOTTE Μπάζα 150×10εκ Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 150x10cm |
Charlotte Πλαϊνό Κουζίνας 82×59.5εκ Δρυς
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 59.5×2.8x82cm |
Charlotte Πλαϊνό Κουζίνας Δρυς 71.8×30.5εκ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 30.5×2.8×71.8cm |
Γωνία Εσωτερική Αρμοκάλυπτρου Γκρι 4×2.5x4cm
Διαθέσιμο
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 4×2.5x4cm |
Ξύλινη Μπάζα Γραφίτης 80x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 80x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Λευκή 180x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 180x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Λευκή 80x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 180x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 180×1.6x10cm |
