Πίσω στα προϊόντα
Ντουλάπα Πλυντηρίου Laundry Σονόμα 70x68x190cm
289.90€ Original price was: 289.90€.189.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 189.90€.
Ντουλάπα Πλυντηρίου Laundry Λευκό 70x68x190cm
289.90€ Original price was: 289.90€.189.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 189.90€.
Ντουλάπα LAUNDRY, 70x68x190cm, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής σε λευκή απόχρωση.
Το έπιπλο διαθέτει:
• Δύο ανοιγόμενες πόρτες με μαύρες λαβές
• Δύο ράφια, που διαμορφώνουν τρεις χώρους αποθήκευσης
• Χώρο για πλυντήριο
Το έπιλο Laundry αποτελεί μία πρακτική λύση για την οργάνωση του χώρου του πλυντηρίου, καθώς πέραν από αποθηκευτικό χώρο δημιουργεί και έξτρα επιφάνεια εργασίας.
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 70x68x190cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-LAUNDRY-1
Κατηγορία: ΣΤΗΛΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Κρεμαστή Στήλη ARKTOS Kαρυδί Γκρί 35x22x75cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
699-04-75-06
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 35x22x75cm |
Ντουλάπα Πλυντηρίου Laundry Γκρι 70x68x190cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LAUNDRY-2
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 70x68x190cm |
Ντουλάπα Πλυντηρίου Laundry Σονόμα 70x68x190cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LAUNDRY
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 70x68x190cm |
Στήλη Μπάνιου ARKTOS Kαρυδί Γκρί 35x32x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
699-03-170-06
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 35x32x170cm |
