Πάγκος Κουζίνας Atelier Dark 300x60x3.8cm
296.00€ Original price was: 296.00€.184.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 184.90€.
Πάγκος Κουζίνας, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε ιδιείτερη απόχρωση Atelier Dark, και σε διάσταση 300x60x3.8cm.
Αν σχεδιάζεις το νέο σου σπίτι ή ακόμη αν σκέφτεσαι να ανακαινίσεις το παλιό σου πρέπει να δώσεις την απαραίτητη σημασία στο χώρο της κουζίνας.Ο χώρος αυτός αποτελεί εκτός από χώρο δημιουργίας και χώρο συγκέντρωσης της οικογένειας, δεν είναι τυχαίο άλλωστε που έχει συνδυαστεί με τις περισσότερες αναμνήσεις. Για αυτό για τον σχεδιασμό του χώρου επιβάλλεται να γίνει χρήση υλικών υψηλών προδιαγραφών με γνώμονα την αισθητική και το γούστο σας. Ένα από τα πιο σημαντικά στοιχεία είναι ο πάγκος. Για αυτό εμείς φροντίσαμε εκτός από πολλά χρώματα και διαστάσεις να έχει αντοχή στο χρόνο και στο νερό. Η κουζίνα είναι το επίκεντρο του σπιτιού σας , διακοσμήστε την όπως ονειρεύεστε.
| Βάρος | 38 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Atelier Dark |
| Διαστάσεις | 300x60x3.8cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Charlotte Πλαϊνό Κουζίνας 82×59.5εκ Δρυς
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 59.5×2.8x82cm |
Γωνία Εσωτερική Αρμοκάλυπτρου Γκρι 4×2.5x4cm
Διαθέσιμο
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 4×2.5x4cm |
Μπάζα 140x10cm Innox
Διαθέσιμο
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Διαστάσεις | 140x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Λευκή 180x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 180x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Λευκή 270x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 270×1.6x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Λευκή 40x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 120x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120×1.6x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 180x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 180×1.6x10cm |
