Προβάλλονται όλα - 11 αποτελέσματα
Βιτρίνα Karin Cashmere-Evoke Oak 56×36.5×210.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARWITWYS1D1W1S
| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 56×36.5×210.5cm |
Βιτρίνα Karin Cashmere-Evoke Oak 86×36.5x153cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARWIT2D1W1S
| Βάρος | 53 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 86×36.5x153cm |
Γραφείο Karin Cashmere-Evoke Oak 120×59.5×75.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARIN1D1S120
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 120×59.5×75.5cm |
Έπιπλο TV Karin Cashmere-Evoke Oak 126×36.5x50cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARIN1D1S130TV
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 126×36.5x50cm |
Έπιπλο TV Karin Cashmere-Evoke Oak 150×36.5x50cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARIN2D1STV
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 150×36.5x50cm |
Κομοδίνο Karin Cashmere – Evoke Oak 47×36.5×45.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARIN1S
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 47×36.5×45.5cm |
Κρεμαστό Ράφι Karin Cashmere-Evoke Oak 126x30x30.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARINREGWISZ
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 126x30x30.5cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη με καθρέφτη Karin Cashmere-Evoke Oak 127×50.5×210.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARINSZF3D4S
| Βάρος | 113 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 127×50.5×210.5cm |
Παπουτσοθήκη Karin 2K Cashmere 80×36.5x87cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARINBUT2K
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 80×36.5x87cm |
Ραφιέρα Karin Cashmere-Evoke Oak 56×36.5×210.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARINREG1D1S
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 56×36.5×210.5cm |
Τραπέζι Επεκτεινόμενο Karin Cashmere 160-211x91x76cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARINTABLE160
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 160-211x91x76cm |