Προβάλλονται όλα - 8 αποτελέσματα
Βιβλιοθήκη Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 46.8x36x199cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMY1D1S
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 46.8x36x199cm |
Γραφείο Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 120×53.7x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMY1D1S120
| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 120×53.7x77cm |
Κομοδίνο Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 46.8x36x57.1cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMY1S
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 46.8x36x57.1cm |
Κρεβάτι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι με πάτωμα 90x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TIMMYBED2S90
| Βάρος | 61 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 95.6×203.2×70.5cm |
Κρεβάτι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι χωρίς πάτωμα 90x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMYBED2S90
| Βάρος | 58 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 95.6×203.2×70.5cm |
Κρεμαστό Ράφι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 120x25x16.6cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMYSHELF120
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 120x25x16.6cm |
Ντουλάπα Timmy 2D Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 90x50x199cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMY2D
| Βάρος | 57 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 90x50x199cm |
Συρταριέρα Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 90x36x92cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMY3S
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 90x36x92cm |