Alina Μεγάλο ντουλάπι 60×55,6×213,3εκ Σονόμα-Μόκκα
400.00€ Original price was: 400.00€.249.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 249.90€.
Μεγάλο ντουλάπι κουζίνας Alina 60×213.3 με δύο ντουλάπια, σε απόχρωση Σονόμα-Μόκκα. Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα ντουλάπια της σειράς Alina, δημιουργώντας την κουζίνα που ταιριάζει στο χώρο σας.
Αν σχεδιάζεις το νέο σου σπίτι ή ακόμη αν σκέφτεσαι να ανακαινίσεις το παλιό, πρέπει να δώσεις απαραίτητη σημασία στο χώρο της κουζίνας. Ο χώρος αυτός αποτελεί εκτός από χώρο δημιουργίας και χώρο συγκέντρωσης της οικογένειας, δεν είναι τυχαίο άλλωστε που έχει συνδυαστεί με τις περισσότερες αναμνήσεις. Για αυτό για τον σχεδιασμό του χώρου επιβάλλεται να γίνει χρήση υλικών υψηλών προδιαγραφών με γνώμονα την αισθητική και το γούστο σας. Η κουζίνα είναι το επίκεντρο του σπιτιού σας, διακοσμήστε την όπως ονειρεύεστε.
| Βάρος | 26 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 60×55.6×213.3cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Alina Κάτω ντουλάπι με Συρτάρι 80×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 80×44.5x85cm |
Alina Πάνω ντουλάπι με Τζάμι 50×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 50×30.5×71.8cm |
Alina Πάνω ντουλάπι με Τζάμι 80×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 80×30.5×71.8cm |
CHARLOTTE Κάτω Ντουλάπι 30×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 30×46.5x80cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 56.5×28.5x82cm Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 56.5×28.5x82cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 50×46.5x82cm με μεταλλικά χερούλια ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 50×46.5x82cm |
