ΜΑΝΤΕΜΕΝΙΑ ΠΛΑΚΑ Νο9
41.00€
Charlotte Κάτω ντουλάπι Φούρνου 60x53x82εκ Δρυς
120.00€ Original price was: 120.00€.74.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 74.90€.
CHARLOTΤE Ντουλάπι Νεροχύτη 80×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια Λευκό
152.00€ Original price was: 152.00€.94.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 94.90€.
Ντουλάπι Νεροχύτη 80×46.5×82 με 2 ντουλάπια.
ΤΑ ΚΑΤΩ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΜΠΑΖΑ, ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟΧΥΤΗ.
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 80×46.5x82cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
SO-CD80SW
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
Σχετικά προϊόντα
Alina Κάτω ντουλάπι Με Συρτάρι 40×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AD40
| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 40×44.5x85cm |
Alina Πάνω ντουλάπι με Τζάμι 80×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AV80G
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 80×30.5×71.8cm |
Charlotte Γωνιακό κάτω ντουλάπι με ράφια 56.5×28.5x82cm Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30K3GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 56.5×28.5x82cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Μόκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD20M
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 56.5×28.5x82cm Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30K3
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 56.5×28.5x82cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CV20GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 50×46.5x82cm με μεταλλικά χερούλια ΔΡΥΣ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD50O
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 50×46.5x82cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 50×46.5x82cm με μεταλλικά χερούλια ΛΕΥΚΟ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD50W
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 50×46.5x82cm |
