Επιτοίχιο ντουλάπι κουζίνας Soft Λευκό με βελανιδιά Διαστάσεις 50×30,5×72,8εκ
104.00€ Original price was: 104.00€.64.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 64.90€.
Επιτοίχιο ντουλάπι κουζίνας Soft. Χρώμα Λευκό με βελανιδιά. Διαθέτει ένα ράφι στο εσωτερικό του. Οι διαστάσεις του είναι 50×30,5×72,8. Η κουζίνα Soft είναι για εκείνους που αγαπούν τα λευκά μινιμαλιστικά έπιπλα. Ο χώρος της κουζίνας θα γίνει το επίκεντρο του σπιτιού σας. Η κουζίνα SOFT διαθέτη μεγάλη ποικιλία ντουλαπίων για να γίνει η κουζίνα σας σύμφωνα με τις ανάγκες και τις επιθυμίες σας. Η κουζίνα είναι κατασκευασμένες απο μοριοσανίδα επενδεδυμένη με φύλλα μελαμίνης. Υψηλής ποιότητας στερέωσης, τηλεσκοπικοί μηχανισμοί συρταριών καθιστούν αυτή τη κουζίνα άνετη και αξιόπιστη στη λειτουργία. Διαθέτει εσωτερική λαβή η οποία είναι εξαιρετικά πρακτική σε λειτουργία. Τα τζάμια που διαθέτει ειναι υψηλής αντοχής (Tempered). Oι μεντεσέδες των ντουλαπιών είναι υψηλής αντοχής, εταιρίας HAFELE. Η μπάζα περιλαμβάνεται στα ντουλάπια καθώς διαθέτει και ενα πλαστικό προστατευτικό στο κάτω μέρος της.
| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 50×30.5×72.5cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Alina Συρταριέρα Κάτω 60×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 60×44.5x85cm |
Alina Γωνιακό κάτω ντουλάπι με ράφια 30x51x85cm Sonoma
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 30x51x85cm |
Alina Κάτω ντουλάπι με Συρτάρι 80×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 80×44.5x85cm |
Alina Πάνω ντουλάπι 30×30,5×71,8εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 30×30.5×71.8cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Μόκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 40×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια ΔΡΥΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 40×46.5x82cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 50×46.5x82cm με μεταλλικά χερούλια Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 50×46.5x82cm |
