Επιτοίχιο ντουλάπι με τζάμι κουζίνας Soft Λευκό με βελανιδιά Διαστάσεις 80×30,5×72,8εκ
240.00€ Original price was: 240.00€.149.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 149.90€.
Επιτοίχιο ντουλάπι με τζάμι κουζίνας Soft. Χρώμα Λευκό με βελανιδιά. Διαθέτει ένα ράφι στο εσωτερικό του. Οι διαστάσεις του είναι 80×30,5×72,8.Η κουζίνα Soft είναι για εκείνους που αγαπούν τα λευκά μινιμαλιστικά έπιπλα. Ο χώρος της κουζίνας θα γίνει το επίκεντρο του σπιτιού σας. Η κουζίνα SOFT διαθέτη μεγάλη ποικιλία ντουλαπίων για να γίνει η κουζίνα σας σύμφωνα με τις ανάγκες και τις επιθυμίες σας. Η κουζίνα είναι κατασκευασμένες απο μοριοσανίδα επενδεδυμένη με φύλλα μελαμίνης. Υψηλής ποιότητας στερέωσης, τηλεσκοπικοί μηχανισμοί συρταριών καθιστούν αυτή τη κουζίνα άνετη και αξιόπιστη στη λειτουργία. Διαθέτει εσωτερική λαβή η οποία είναι εξαιρετικά πρακτική σε λειτουργία. Τα τζάμια που διαθέτει ειναι υψηλής αντοχής (Tempered). Oι μεντεσέδες των ντουλαπιών είναι υψηλής αντοχής, εταιρίας HAFELE. Η μπάζα περιλαμβάνεται στα ντουλάπια καθώς διαθέτει και ενα πλαστικό προστατευτικό στο κάτω μέρος της.
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 80×30.5×72.8cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Alina Συρταριέρα Κάτω 60×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 60×44.5x85cm |
Alina Πάνω ντουλάπι 40×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 40×30.5×71.8cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Μόκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με τζάμι 60×30,5×45εκ Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60×30.5x45cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 40×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια ΔΡΥΣ
Διαθέσιμο
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 40×46.5x82cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 50×46.5x82cm με μεταλλικά χερούλια Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 50×46.5x82cm |
