Κομοδίνο Trendline Καρυδιά 40x57x39cm AD_KMD-530-OO-1
66.97€
Διαστάσεις προϊόντος: 40x57x41cm (ΜxYxΒ)
Χρώμα προϊόντος: Καρυδιά
Χαρακτηριστικά: Μοριοσανίδα 16mm
Μαύρη ματ λαβή αλουμινίου
Αξιόπιστος μηχανισμός συρταριού με ροδάκι
Διαστάσεις συσκευασίας: 42,6×56,1×11,6cm
Βάρος συσκευασίας: 12Kg
| Βάρος | 1000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
AD_KMD-530-OO-1
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΑ ΚΟΜΟΔΙΝΑ
Σχετικά προϊόντα
Alex Κομοδίνο 36×36εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα Συρτάρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXBEDS
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 36x36x39cm |
Κομοδίνο Belle Λευκό 50x41x49cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE2SWHITE
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 50x41x49cm |
Κομοδίνο Pump 45x41x43cm Λευκό με Μοντέρνα Διακόσμηση
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PUMP2S
| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 45x41x43cm |
Κομοδίνο Λευκό με Συρτάρι και Ντουλάπι Λευκό 40x57x41cm AD_KMD-611-BB-1
Διαθέσιμο
49.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KMD-611-BB-1
