Κρεμαστό Ράφι Pavi Βελανιδιά 120x23.6x20cm
41.44€ Original price was: 41.44€.18.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 18.90€.
Μπουφές Pluton Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 134.1x40x60.6cm
231.84€ Original price was: 231.84€.105.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 105.90€.
Κρεμαστό Ράφι Pavi Βελανιδιά 120×28.1×28.8cm
73.44€ Original price was: 73.44€.32.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 32.90€.
Ράφι Pavi, Ευρωπαϊκης Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, απόχρωση βελανιδιάς.
Το ράφι διαθέτει:
• Επιφάνεια για την τοποθέτηση βιβλίων και διακοσμήτικών
Το ράφι Pavi μπορείτε να τον συνδυάσετε με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς Pavi, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 120×28.1×28.8cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-PAVICAB120
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΑΦΙΑ
Σχετικά προϊόντα
Κρεμαστό Ράφι Alex 124x25x32εκ Γραφίτης-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX125
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 124x25x32cm |
Κρεμαστό Ράφι Callisto-100 Σκούρο Δρυς 100×19.5x25cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALSH100-2
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σκούρο Δρύς |
| Διαστάσεις | 100×19.5x25cm |
Κρεμαστό Ράφι Callisto-100 Χρυσό Δρυς 100×19.5x25cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALSH100
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 100×19.5x25cm |
Κρεμαστό Ράφι Shelf Cashmere 33x20x36cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENOSHEL-2
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 33x20x36cm |
Κρεμαστό Ράφι Shelf Λευκό 33x20x36cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENOSHEL-1
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x20x36cm |
Κρεμαστό Ράφι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 120x25x16.6cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMYSHELF120
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 120x25x16.6cm |
Ραφιέρα SUNY 105x15x50cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
KO-SUNYSONOMA
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 105x15x50cm |
Ραφιέρα SUNY 105x15x50cm Wenge
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
KO-SUNYVEGE
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βέγκε |
| Διαστάσεις | 105x15x50cm |
