Ντουλάπα Μονόφυλλη Solo1D Sonoma με Wenge 45x58x197cm
239.90€ Original price was: 239.90€.149.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 149.90€.
Ντουλάπα Τετράφυλλη Rico Λευκή-Sonoma 180x62x206cm
799.90€ Original price was: 799.90€.499.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 499.90€.
Ντουλάπα Μονόφυλλη Εισόδου Solo 55x34x197 Sonoma Wenge και MDF
185.50€ Original price was: 185.50€.115.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 115.90€.
Ντουλάπα με ράφι στο εσωτερικό της, σε σονόμα απόχρωση με βέγγε λεπτομέρειες. Ιδανική λύση για την οργάνωση της εισόδου αλλά και των άλλων χώρων του σπιτιού σας.
| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 55x34x197cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-SOLOHALLC
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΕΙΣΟΔΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ντουλάπα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG2D1S
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Ντουλάπα Linea Γκρι 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-3
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Λευκή 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-1
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Χρυσό Δρυς 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-2
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Χρυσό Δρυς με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR-2
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Top Mix 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG2D1SW
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Ντουλάπα Δίφυλλη Top Mix 60x33x183cm Σονόμα με Καθρέπτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPSFZ2D1S60
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x33x183cm |
Ντουλάπα Μονόφυλλη Laura 66x35x208.8εκ Σονόμα-Μαύρη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-LAURA
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μαύρο |
| Διαστάσεις | 66x35x208.8cm |
