Πάγκος Κουζίνας Λευκό Μάρμαρο 300x60x2.8cm
255.90€ Original price was: 255.90€.159.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 159.90€.
Πάγκος Κουζίνας, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε λευκή απόχρωση με εφέ μάρμαρο, και σε διάσταση 300x60x2.8cm.
Αν σχεδιάζεις το νέο σου σπίτι ή ακόμη αν σκέφτεσαι να ανακαινίσεις το παλιό σου πρέπει να δώσεις την απαραίτητη σημασία στο χώρο της κουζίνας.Ο χώρος αυτός αποτελεί εκτός από χώρο δημιουργίας και χώρο συγκέντρωσης της οικογένειας, δεν είναι τυχαίο άλλωστε που έχει συνδυαστεί με τις περισσότερες αναμνήσεις. Για αυτό για τον σχεδιασμό του χώρου επιβάλλεται να γίνει χρήση υλικών υψηλών προδιαγραφών με γνώμονα την αισθητική και το γούστο σας. Ένα από τα πιο σημαντικά στοιχεία είναι ο πάγκος. Για αυτό εμείς φροντίσαμε εκτός από πολλά χρώματα και διαστάσεις να έχει αντοχή στο χρόνο και στο νερό. Η κουζίνα είναι το επίκεντρο του σπιτιού σας , διακοσμήστε την όπως ονειρεύεστε.
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 300x60x2.8cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Charlotte Πλαϊνό Κουζίνας 82×59.5εκ Δρυς
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 59.5×2.8x82cm |
Αρμοκάλυπτρο Πάγκου Ασημί 300x2x2cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Ασημί |
| Διαστάσεις | 300x2x2cm |
Γωνία Εσωτερική Αρμοκάλυπτρου Μαύρη 4×2.5x4cm
Διαθέσιμο
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 4×2.5x4cm |
Ενωτικό πάγκου γωνιακό 60x1x3.8cm
Διαθέσιμο
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Ασημί |
| Διαστάσεις | 60x1x3.8cm |
Ενωτικό πάγκου Ευθεία 60x1x3.8cm
Διαθέσιμο
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Ασημί |
| Διαστάσεις | 60x1x3.8cm |
Ξύλινη Μπάζα Γκρι 120x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 120x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Γραφίτης 240x10cm.
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 240x10cm |
Ξύλινη Μπάζα Σονόμα 120x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120×1.6x10cm |
