Πάγκος Κουζίνας Χρυσό Δρυς 80x60x2.8cm
72.00€ Original price was: 72.00€.44.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 44.90€.
Πρόσοψη Πλυντηρίου Craft Γραφίτης 59.6x1.6x71.3cm
28.90€ Original price was: 28.90€.17.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 17.90€.
Πρόσοψη Πλυντηρίου Craft Γραφίτης 44.6×1.6×71.3cm
23.90€ Original price was: 23.90€.14.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 14.90€.
Πρόσοψη Craft, κατάλληλη για τα εντοιχιζόμενα πλυντήρια πιάτων, σε διάσταση 446x713x16mm, και απόχρωση γραφίτη.
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα ντουλάπια κουζίνας της σειράς Craft.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 44.6×1.6×71.3cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
WASH45C01
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
Σχετικά προϊόντα
Alina Γωνιακό κάτω ντουλάπι με ράφια 30x51x85cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AD30K3
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 30x51x85cm |
Alina Πάνω ντουλάπι με Τζάμι 80×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AV80G
| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 80×30.5×71.8cm |
Charlotte Γωνιακό κάτω ντουλάπι με ράφια 56.5×28.5x82cm Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30K3GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 56.5×28.5x82cm |
Charlotte Γωνιακό κάτω ντουλάπι με ράφια 56.5×28.5x82cm Μόκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30K3M
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 56.5×28.5x82cm |
CHARLOTTE Κάτω Ντουλάπι 30×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30G
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 30×46.5x80cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Μόκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD20M
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CV20GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 40×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια ΔΡΥΣ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD40O
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 40×46.5x82cm |
