ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x23cm
339.90€ Original price was: 339.90€.229.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 229.90€.
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Μονό (CHIC STROM) 90x200x23cm
289.90€ Original price was: 289.90€.169.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 169.90€.
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 140x200x23cm
379.90€ Original price was: 379.90€.259.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 259.90€.
Το ορθοπεδικό στρώμα της εταιρείας Chic Strom διαθέτει ελατήρια ανοιχτού τύπου (Bonnel Springs) υποστηριζόμενα από μια ενιαία ατσάλινη ράβδο με σκοπό να παρέχουν μεγάλη αντοχή και σταθερότητα.
- 108 ελατήρια/ m2
- Περιμετρική στήριξη foam
- Feltron συνθετικό
- Foam 1, 5 cm
- βάτα polycotton
- Ύφασμα τύπου ζακάρ PLP
- 3 έτη εγγύηση
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 140x200x23cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
CHI-118006
Κατηγορία: ΣΤΡΩΜΑΤΑ
Σχετικά προϊόντα
Ανώστρωμα Cool Gel 4cm με αποσμώμενο κάλυμμα 90x200x4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-CG4-90200
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 90x200x4cm |
Μαξιλάρι Ύπνου Αυχενικό Neck 40x60x10xm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-SNECK-4060
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 40x60x10cm |
ΣΤΡΩΜΑ DELUXE 3D (CHIC STROM) 120x190x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-D120X190
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x190x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ DELUXE 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-119008
| Βάρος | 31 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Μονό (CHIC STROM) 90x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106086
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x27cm |
Στρώμα Pure με ελατήρια Bonnel 140x200x22cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-PURE140
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 140x200x22cm |
Στρώμα Super 3D Μονό 110x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-SUPER110200
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 110x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112266
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x23cm |
