Σύνθεση 36134-LN Φυσικό 300X194X37-54cm
662.98€
Η σύνθεση LN αποτελεί μια διαχρονική επιλογή για τον χώρο σας συνδυάζοντας κλασσικό design και υψηλή ποιότητα κατασκευής.Δημιουργείστε τον συνδυασμό που επιθυμείτε μέσα από τα μεμονωμένα κομμάτια της σειράς και χαρείτε την όμορφη και φωτεινή ατμόσφαιρα του φυσικού δρυ.
Διαστάσεις: 300X194X37-54cm (Μ/Υ/Β)
Χρώμα:Φυσικό δρυς
Υλικό κατασκευής
Σκελετός + πόρτες Ανάγλυφη μελαμίνη ανθεκτική στη υγρασία και στις γρατσουνιές
Στρογγυλεμένα προφίλ επάνω και κάτω από MDF
Πόρτες από ψημένο κρύσταλλο ασφαλείας
Μηχανισμός συρταριού ροδάκι
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Στην τιμή περιλαμβάνεται ο φωτισμός (σετ 3 Led ραφιού (λευκό ή μπλε +Διακόπτης πατώματος+Μετασχηματιστής)
Οι βιτρίνες μπορούν να συναρμολογηθούν και αντίθετα.
Διαστάσεις συσκευασιών: 187x16x6cm / 197x44x9cm / 170x46x8cm / 151x46x6cm / 147x62x10cm / 128x62x7cm
Βάρος συσκευασιών: 34kg / 26kg / 29kg / 20kg / 41kg / 17kg
| Βάρος | 6000 κ. |
|---|
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Γκρεζ 200x40x180cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γκρεζ |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Floks 169.5×40.5×170.5εκ Sonoma-Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 169.5×40.5×170.5cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-2 Γραφίτης+Βασάλτης 300x206x43-37cm
Διαθέσιμο
