Σύνθεση 36146-ARCW Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 270x194x40cm
545.98€
Διαστάσεις:270x194x40cm (Μ/Υ/Β)
Χρώμα:Λευκό
Σκελετός: Λευκό
Πόρτες: Λευκό High closs
Λεπτομέρειες: Grandson
Υλικό κατασκευής: laminated μοριοσανίδα
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Ψημένο κρύσταλλο στην πόρτα
Οι πραγματικές φωτογραφίες αντιστοιχούν στο σχέδιο 36146-arcw-mini και σκοπό έχουν να δείξουν τις λεπτομέρειες της σειράς
Στην τιμή δεν περιλαμβάνεται ο φωτισμός ( Led+Διακόπτης πατώματος+Μετασχηματιστής)
Μπορούμε εάν επιθυμείτε να σας το παραδώσουμε μονταρισμένο
Υπάρχει δυνατότητα και τοποθέτησης στο σπίτι σας σε απόσταση 80 χλμ από την έδρα μας
Διαστάσεις συσκευασιών: 196x55x9cm / 147x46x9cm / 149x28x4cm / 154x93x6cm
Βάρος συσκευασιών: 46kg / 25kg / 6kg / 42kg
| Βάρος | 4000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
36146-ARCW
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση Nest Φυσικό Artisan+Black pearl 265x150x42cm
Διαθέσιμο
420.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_NEST_36_SV
Σύνθεση Talina_ec Λευκό+Kingstone Oak 270x175x48cm
Διαθέσιμο
304.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Talina_36_ec
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos1 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS1
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO-1
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης DAMIS Sonoma με MDF λεπτομέρειες 237.5x45x210εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMISSET2
| Βάρος | 86 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 237.5x45x210cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-2 Γραφίτης+Βασάλτης 300x206x43-37cm
Διαθέσιμο
229.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Binz_36_ec-2
Σύνθεση τοίχου Binz-3 Γραφίτης+Βασάλτης 240x206x37cm
Διαθέσιμο
182.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Binz_36_ec-3
