Σύνθεση Kantate 200x187x42cm γραφίτης+Λευκό
191.80€
Διαστάσεις:200x187x42cm(Μ/Υ/Β)
Χρώμα: Γραφίτης
Μηχανισμοί φρένων στις πόρτες και τα συρτάρια
Μεταλλικά χερούλια
Το Αριστερό Ντουλάπι με τη στρογγυλεμένη πόρτα μπορεί να συναρμολογηθεί και αντίθετα για δεξιά
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Διαστάσεις συσκευασιών: 65x56x12 / 161x45x8 / 125x45x13 / 164x40x7cm
| Βάρος | 4000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
ΚΝΤ_36
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση Nest Φυσικό Artisan+Black pearl 265x150x42cm
Διαθέσιμο
420.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_NEST_36_SV
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BADAN
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS2
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Floks 169.5×40.5×170.5εκ Sonoma-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-FLOKSWH
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 169.5×40.5×170.5cm |
