Σύνθεση τηλεόρασης Morocco Μπεζ-Σκούρο Δρυς 175x39x113.5cm
349.90€ Original price was: 349.90€.169.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 169.90€.
Σύνθεση τηλεόρασης Morocco Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 175x39x113.5cm
349.00€ Original price was: 349.00€.169.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 169.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης OMELA 260x42x193εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
549.90€ Original price was: 549.90€.329.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 329.90€.
Μοντέρνα Σύνθεση Τηλεόρασης OMELA, 260x42x193. Διαθέτει δύο μεγάλα ντουλάπια σε λευκό χρώμα και μια μεγάλη κρεμαστή βιτρίνα. Επίσης διαθέτει ένα συρτάρι και αρκετά εξωτερικά ράφια για να τα διακοσμήσετε. Ο απόλυτος συνδυασμός χρωμάτων που ταιριάζουν εξαιρετικά ο Χρυσός Δρύς Με το Λευκό και θα κάνουν το χώρο σας ξεχωριστό.
| Βάρος | 114 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 260x42x193cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-OMELA
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση 36146-ARCW Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 270x194x40cm
Διαθέσιμο
545.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW
Σύνθεση 36146-ARCW2 Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 298x194x40cm
Διαθέσιμο
552.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW2
Σύνθεση Alva Ανθρακί +Φυσικό Golden craft 2,60×171,5×30-40cm
Διαθέσιμο
332.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_36144-ALV_g
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Γκρεζ 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γκρεζ |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης DAMIS Sonoma με MDF λεπτομέρειες 237.5x45x210εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMISSET2
| Βάρος | 86 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 237.5x45x210cm |
