Σύνθεση Τηλεόρασης TOP MIX 160x42x183cm Λευκό-Sonoma
271.90€ Original price was: 271.90€.169.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 169.90€.
Τραπέζι Σαλονιού Dean Σονόμα 110x60x48cm
79.90€ Original price was: 79.90€.49.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 49.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης VERNE 197.6x45x191.6εκ Λευκό-Φυσικός Δρυς
671.90€ Original price was: 671.90€.419.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 419.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης 3 τεμαχίων Verne. Αποτελείται απο Έπιπλο τηλεόρασης με διαστάσεις 137.9x45x52.1, ένα ράφι τοίχου κρεμαστό με διαστάσεις 137.9x30x35, μια βιτρίνα με διαστάσεις 59.7×37.2×191.6.
Ο συνδυασμός Λευκό με Φυσικό έχουν ένα πολυ όμορφο αποτέλεσμα. Ένα σύνθετο με αρκετό αποθηκευτικό χώρο.
| Βάρος | 103 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Φυσικό |
| Διαστάσεις | 197.6x45x191.6cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-VERNESET
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση Alva Ανθρακί +Φυσικό Golden craft 2,60×171,5×30-40cm
Διαθέσιμο
332.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_36144-ALV_g
Σύνθεση Talina_ec Λευκό+Kingstone Oak 270x175x48cm
Διαθέσιμο
304.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Talina_36_ec
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BADAN
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS2
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
