Επιπλο TV Solo 180x52x34 αριστερό Sonoma-Wenge MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
239.84€ Original price was: 239.84€.149.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 149.90€.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ VANCE ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΤΡ. WENGE HM2054.12 Φ105Χ75Υ εκ.
189.90€ Original price was: 189.90€.146.08€Η τρέχουσα τιμή είναι: 146.08€.
Συρταριέρα γραφείου Mati 50x46x40cm Γραφίτης
82.98€
Μία μοντέρνα κι εργονομική συρταριέρα για το γραφείο σας
Χρώμα: Γραφίτης ματ
Υλικό κατασκευής: laminated μοριοσανίδα
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Διαστάσεις συσκευασίας : 58 x 46 x 14cm και Βάρος 17kg
| Βάρος | 11000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
L_mati_37g
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX2D1Sbe
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό με συρτάρια
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX1D3S
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex Κουτί Αποθηκευτικό 84x35x39εκ Γραφίτης-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXDOW
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x35x39cm |
Pump Έπιπλο TV 150x40x43 Λευκό με Μοντέρνα Διακόσμηση
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PUMP4S
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 150x40x43cm |
Συρταριέρα εσωτερική για ντουλάπα 37-24-INw λευκό 50x53x46cm
Διαθέσιμο
82.99€
Κωδικός Προϊόντος:
37-24-INw
Τουαλέτα- μπουντουάρ Curve 701 χρώμα λευκό του πάγου 90x142x47cm
Διαθέσιμο
104.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_TMU-701-VV-1
Τουαλέτα- μπουντουάρ make up χρώμα λευκή 90x138x45cm
Διαθέσιμο
114.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_TMU-708-DD-1
