Συρταριέρα Verne Λευκό-Φυσικός Δρυς 88.8x37.2x91.8cm
423.84€ Original price was: 423.84€.219.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 219.90€.
Τραπέζι Σαλονιού Dean Σονόμα 110x60x48cm
79.90€ Original price was: 79.90€.49.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 49.90€.
Τραπέζι Επεκτεινόμενο Karin Cashmere 160-211x91x76cm
399.84€ Original price was: 399.84€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Tραπέζι Karin εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε cashmere απόχρωση. Το τραπέζι επεκτείνεται, και το μήκος του διαμορφώνεται από 161 εκατοστά, σε 211 εκατοστά.
Tο τραπέζι κουζίνας Karin, διαθέτει:
• Σταθερή επιφάνεια, υψηλής ανθεκτικότητας,
• Εύκολο τρόπο επέκτασης επιφάνειας,
• Στιβαρό σκελετό
Το τραπέζι Karin, αποτελεί την καταλληλότερη λύση για την διακόσμηση του σπιτιού σας
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα έπιπλα της σειράς Karin, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere,Evoke Oak |
| Διαστάσεις | 160-211x91x76cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-KARINTABLE160
Κατηγορία: ΤΡΑΠΕΖΙΑ
Σχετικά προϊόντα
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 70Χ70 εκ. HM8438.03 ΔΡΥΣ ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
55.31€
Κωδικός Προϊόντος:
0602848-HM8438.03
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8464.11 80x80x4 εκ.
Διαθέσιμο
69.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0532924-HM8464.11
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8465.21 ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 140x80x4 εκ.
Διαθέσιμο
170.68€
Κωδικός Προϊόντος:
0538181-HM8465.21
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ Φ70Χ2.5εκ. 101 WERZALIT ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ HM5228.02
Διαθέσιμο
49.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0602530-HM5228.02
Τραπέζι Houston Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-3
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-1
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 160x80x72cm |
Τραπέζι επεκτεινόμενο Nordi Artisan+μαύρο 140-180/76/80
Διαθέσιμο
284.99€
Κωδικός Προϊόντος:
41110-NR-ART
