Κρεβάτι μονό Kuki με συρτάρι Φυσικό Artisan+Γκρι πλατίνα 90Χ200 με συρτάρι
181.98€
Τα έπιπλα Kuki είναι ένας ενδιαφέρων συνδυασμός γκρι πλατίνας και φυσικής βελανιδιάς. Οι μαύρες λαβές είναι επίσης ιδιαίτερες Το τέλειο σύνολο για τη δημιουργία ενός ευχάριστου εφηβικού χώρου.
Στην τιμή δεν περιλαμβάνονται οι τάβλες
Διαστάσεις κρεβατιού: 208×94.4×82.5cm (Μ/Π/Υ/) (Για στρώμα 90Χ200)
Χρώμα: Φυσικό Artizan+Γκρι πλατίνα
Υλικό κατασκευής: Ανάγλυφη laminated μοριοσανίδα
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Με συρτάρι αποθήκευσης. Στην τιμή περιλαμβάνεται το ανατομικό τελάρο
| Βάρος | 3000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
L13MO102_KU
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ
Σχετικά προϊόντα
Alex Κρεβάτι 90x200cm Μονό Με Τάβλες Γραφίτης-Λευκό-Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ALEX90
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 95x205x86cm |
Alex Μονό Κρεβάτι 90×200εκ Χωρίς Πάτωμα Γραφίτης-Λευκό-Sonoma 90
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX90
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 95x205x86cm |
Pump Κρεβάτι Μονό 90x200cm Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PUMPBED2S
| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 203.2x93x55cm |
Pump Κρεβάτι Μονό Με Τάβλες Λευκό 90x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
PUMPBED2S
| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 203.2x93x55cm |
Κρεβάτι Belle με πάτωμα Λευκό 120x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
BELLEBED120
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 130.4×213.3×90.9 |
Κρεβάτι Viva Λευκό-Σονόμα 90x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-VIVABED90-1
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 93.5×203.2x78cm |
Κρεβάτι Viva Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x200cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-VIVABED90
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 93.5×203.2x78cm |
Κρεβάτι μονό AD_KRC-092 με Συρτάρια Λευκό για στρώμα 90x190cm
Διαθέσιμο
189.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KRC-092-BB-2
