Συρταριέρα γραφείου Mati 50x46x40cm Λευκό
82.98€
Μία μοντέρνα κι εργονομική συρταριέρα για το γραφείο σας
Χρώμα: λευκό ματ
Υλικό κατασκευής: laminated μοριοσανίδα
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Διαστάσεις συσκευασίας : 58 x 46 x 14cm και Βάρος 17kg
| Βάρος | 1000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
L_mati_37w
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX2D1Sbe
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex Κουτί Αποθηκευτικό 84x35x39εκ Γραφίτης-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXDOW
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x35x39cm |
Εσωτερική συρταριέρα για ντουλάπα Opis Λευκή 76x49x45 (ΜxΥxΒ)
Διαθέσιμο
86.80€
Κωδικός Προϊόντος:
A_37-IN-142-76
Κομότα Ντουλάπι Alex 84x36x87εκ Γραφίτης-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX2D1S
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x87cm |
Συρταριέρα εσωτερική για ντουλάπα Montana 1730 γκρι 80x63x47cm
Διαθέσιμο
92.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_CKM-1630-VV-1
Τουαλέτα- μπουντουάρ Dior TMU-713-VV χρώμα λευκό του πάγου 108x130x47cm
Διαθέσιμο
195.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_TMU-712-VV-1
Τουαλέτα- μπουντουάρ make up χρώμα λευκή 90x138x45cm
Διαθέσιμο
114.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_TMU-708-DD-1
