Charlotte Κάτω ντουλάπι Φούρνου 60x53x82εκ Δρυς
120.00€ Original price was: 120.00€.74.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 74.90€.
Αρμοκάλυπτρο Πάγκου Ασημί 300x2x2cm
35.90€ Original price was: 35.90€.19.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 19.90€.
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 80×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια Λευκό
176.00€ Original price was: 176.00€.109.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 109.90€.
Κάτω Ντουλάπι Κουζίνας 80×46.5×82 με 2 ντουλάπια.
ΤΑ ΚΑΤΩ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΜΠΑΖΑ, ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟΧΥΤΗ.
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 80×46.5x82cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
SO-CD80W
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
Σχετικά προϊόντα
Alina Κάτω ντουλάπι με Συρτάρι 50×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AD50
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 50×44.5x85cm |
Alina Πάνω ντουλάπι 30×30,5×71,8εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AV30
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 30×30.5×71.8cm |
Alina Πάνω ντουλάπι με Τζάμι 50×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AV50G
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 50×30.5×71.8cm |
CHARLOTTE Κάτω Ντουλάπι 30×46.5×82εκ με μεταλλικά χερούλια Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD30G
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 30×46.5x80cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD20GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD20W
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CV20W
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με τζάμι 60×30,5×45εκ Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CVA60GW
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60×30.5x45cm |
