CHARLOTΤE Ντουλάπι Νεροχύτη 80x46.5x82εκ με μεταλλικά χερούλια Λευκό
152.00€ Original price was: 152.00€.94.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 94.90€.
Craft Κάτω Ντουλάπι Γραφίτη 40x48x82cm
92.90€ Original price was: 92.90€.57.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 57.90€.
Charlotte Κάτω ντουλάπι Φούρνου 60x53x82εκ Δρυς
120.00€ Original price was: 120.00€.74.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 74.90€.
Charlotte Κάτω ντουλάπι ειδικό για φούρνο, 60x53x82 με 1 Πορτάκι χαμηλά.
ΤΑ ΚΑΤΩ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΠΑΓΚΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟΧΥΤΗ.
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρι Δρυς |
| Διαστάσεις | 60x53x82cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
SO-CD60LOVEN
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
Σχετικά προϊόντα
Alina Κάτω ντουλάπι Με Συρτάρι 40×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AD40
| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 40×44.5x85cm |
Alina Κάτω ντουλάπι με Συρτάρι 50×44,5×85εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AD50
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 50×44.5x85cm |
Alina Πάνω ντουλάπι 40×30,5×71,8εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-AV40
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 40×30.5×71.8cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD20GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte κάτω ντουλάπι με ράφια 20×46.5×82εκ Μόκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD20M
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 20×46.5x82cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Γραφίτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CV20GR
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτη |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
Charlotte πάνω ντουλάπι με ράφια 20×30,5×71,8εκ Μόκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CV20M
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Μόκα |
| Διαστάσεις | 20×30.5×71.8cm |
CHARLOTΤE Κάτω Ντουλάπι 50×46.5x82cm με μεταλλικά χερούλια Χρυσό Δρυς
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-CD50G
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 50×46.5x82cm |
