ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 3ΠΛΟΣ WYATT HM8610.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X173Υεκ.
49.90€
| Βάρος | 19 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος WYATT είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι αρθρωτός από ξύλο οξιάς σε φυσικό χρώμα και μέταλλο σε ΜΑΥΡΟ χρώμα και στρογγυλή βάση με όψη μαύρου μαρμάρου, που παρέχει το απαραίτητο χαμηλό κέντρο βάρους. Το χαρακτηριστικό του είναι ότι οι 9 θέσεις κρέμασης βρίσκονται σε 3 κολώνες ενωμένες με μεταλλικό κρίκο. Πρόκειται για έναν εντυπωσιακό καλόγερο που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
Ψηλός: Φ37×173Υ εκ.
Μεσαίος: 150Υ εκ.
Κοντός: 128Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Το μεταλλικό μέρος έχει περαστεί με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
*Ο καλόγερος παραδίδεται αμοντάριστος σε εργοστασιακές συσκευασίες
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9574.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-8 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 48x48x173Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9575.40 ΣΕ ΑΣΗΜΙ ΧΡΩΜΑ-7 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 41x41x176Y εκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ SHIA HM0038.40 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΑΣΗΜΙ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ.37×170 εκ.
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Zensine pakoworld μέταλλο σε μαύρη απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Karin Cashmere 80x23x100cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Pavi Βελανιδιά 80x23x100cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Solo 40x30x194cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 40x30x194cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 80x23x100εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
