Καλόγερος ρούχων Zensine pakoworld μέταλλο σε μαύρη απόχρωση 51x63x175εκ
29.90€ Original price was: 29.90€.19.00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 19.00€.
| Βάρος | 5.95000000 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51.00000000 × 5.95000000 × 175.00000000 cm |
| Brand | pakoworld |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
226-000024
Κατηγορία: ΚΑΛΟΓΕΡΟΙ - ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ
Περιγραφή
Ο καλόγερος ρούχων Zensine είναι ένα εξαιρετικό κομμάτι με μοντέρνο γούστο. Συνδυάζει λειτουργικότητα με στυλ, δημιουργώντας ένα ιδανικό κομμάτι για την οργάνωση της γκαρνταρόμπας σας.
Τεχνικά χαρατηριστικά:
- Κατασκευασμένος από ενισχυμένο μέταλλο και pp εξαιρετικής ποιότητας που προσδίδει αντοχή σε φθορά και χρόνο.
- Προσφέρεται σε χρώμα μαύρο.
Διάσταση προϊόντος:
- Μήκος: 51 εκ.
- Πλάτος: 63 εκ.
- Ύψος: 175 εκ.
Πληροφορίες υλικών:
- Μέταλλο: Το μέταλλο χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή επίπλων, προσφέροντας μια σειρά από πλεονεκτήματα σε σχέση με άλλα υλικά. Είναι εξαιρετικά ανθεκτικό σε φθορές, ιδανικό για έπιπλα που προορίζονται για καθημερινή χρήση σε ένα απαιτητικό περιβάλλον. Διατηρεί το σχήμα και τη δομή του άψογα, εξασφαλίζοντας σταθερότητα και μακροζωία στα έπιπλα. Εκτός από τις ιδιότητες που αναφέρθηκαν παραπάνω, το μέταλλο μπορεί να έχει και άλλα χαρακτηριστικά, όπως η αντιμικροβιακή δράση (χαλκός) ή υπεραγωγιμότητα (μολυβδένιο).
- PP: Το πολυπροπυλένιο (PP), είναι ένα θερμοπλαστικό υλικό που χρησιμοποιείται ευρέως σε πολλούς τομείς λόγω των εξαιρετικών του ιδιοτήτων. Παρόλο που είναι ελαφρύ, έχει υψηλή αντοχή στην κρούση, καθιστώντας το κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούν ανθεκτικότητα σε χτυπήματα και τριβές. Διατηρεί τις ιδιότητές του ακόμα και υπό επίδραση υγρασίας, κάνοντάς το κατάλληλο για εφαρμογές σε περιβάλλοντα με υψηλή υγρασία.
Οδηγίες συντήρησης:
- Μέταλλο: Εάν πρόκειται για οποιοδήποτε μέταλλο εσωτερικού χώρου, ένα ξεσκόνισμα ή ένα καθάρισμα με υγρό πανί σε τακτά χρονικά διαστήματα είναι η ενδεδειγμένη επιλογή.
- PP: Για τον καθημερινό καθαρισμό του πολυπροπυλενίου, χρησιμοποιήστε ένα μαλακό πανί ή σφουγγάρι, ελαφρά εμποτισμένο με ήπιο απορρυπαντικό και ζεστό νερό. Απλώστε το πανί πάνω στην επιφάνεια του και καθαρίστε εφαρμόζοντας ελαφριά πίεση.
Παρατηρήσεις:
- Το προϊόν παραδίδεται αμοντάριστο, σε εργοστασιακή συσκευασία και με αναλυτικό οδηγό συναρμολόγησης
- Η χρωματική απόχρωση του προϊόντος ενδέχεται να διαφέρει ελαφρώς σε σχέση με την φωτογραφική απεικόνισή του στην οθόνη σας.
Μήκος Στημένο: 51
Βάθος Στημένο: 63
Ύψος Στημένο: 175
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Κρεμάστρα Τοίχου 80x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPWIE80W
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 3ΠΛΟΣ WYATT HM8610.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X173Υεκ.
Διαθέσιμο
49.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0503169-HM8610.02
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9574.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-8 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 48x48x173Υεκ.
Διαθέσιμο
19.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0503223-HM9574.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9575.02 ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ-7 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 41x41x176Y εκ.
Διαθέσιμο
18.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0503226-HM9575.02
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ JUDE HM0040.01 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ 37xΥ176 εκ.
Διαθέσιμο
25.38€
Κωδικός Προϊόντος:
0503074-HM0040.01
Κρεμάστρα Karin Cashmere 80x23x100cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-KARINWIE80
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HANG900-2
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPWIE60
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x23x100cm |
