ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
24.90€
| Βάρος | 9.6 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος ΗΜ9573.01 είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι μεταλλικός με στρογγυλή μαρμάρινη βάση που προσφέρει χαμηλό κέντρο βάρους, και παρέχει 13 θέσεις κρέμασης (μαζί με την κορυφή) με «μπαλάκι» στις άκρες. Πρόκειται για ένα πανέμορφο κομμάτι που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
Φ37×180Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Ο καλόγερος είναι μεταλλικός με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Κρεμάστρα Τοίχου 80x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ MERCURY HM8609.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ- ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X176Υεκ.
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld λευκό μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld μαύρο μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Pavi Βελανιδιά 80x23x100cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Cashmere 100x10x90cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Λευκό 100x10x90cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Λευκή 90x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
