ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ MERCURY HM8609.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ- ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X176Υεκ.
29.92€
| Βάρος | 8.4 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος MERCURY είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι αρθρωτός από ξύλο οξιάς σε φυσικό χρώμα και μέταλλο σε ΜΑΥΡΟ χρώμα με καλαίσθητη κολώνα και στρογγυλή μαρμάρινη βάση, που παρέχει το απαραίτητο χαμηλό κέντρο βάρους. Παρέχει 5 οριζόντιες θέσεις κρέμασης, με καλύμματα στις άκρες. Πρόκειται για έναν λιτό καλόγερο που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
Φ37×176Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Το μεταλλικό μέρος έχει περαστεί με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
*Ο καλόγερος παραδίδεται αμοντάριστος σε εργοστασιακές συσκευασίες
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Κρεμάστρα Τοίχου 80x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 3ΠΛΟΣ WYATT HM8610.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X173Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.02 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9575.02 ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ-7 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 41x41x176Y εκ.
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld μαύρο μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Zensine pakoworld μέταλλο σε μαύρη απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x23x100cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 80x23x100εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
