Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
255.84€ Original price was: 255.84€.139.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 139.90€.
Βιβλιοθήκη Belle, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε λευκό χρωματισμό, με σονόμα λεπτομέρειες.
Η βιβλιοθήκη διαθέτει:
• Ράφια για την τοποθέτηση βιβλίων και διακοσμητικών
• Ένα ανοιγόμενο ντουλάπι, με ένα ράφι εσωτερικά,κατάλληλα για την διακόσμηση των προσωπικών σας αντικειμένων
• Ένα συρτάρι για έξρα αποθηκευτικό χώρο
• Τo design του επίπλου απογειώνουν τα εξαιρετικά ανθεκτικά ξύλινα πόδια, που προσφέρουν στήριξη
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς Belle, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
Οι βιβλιοθήκες, είναι εντυπωσιακά έπιπλα με το προνόμιο του αποθηκευτικού χώρου, μπορούν να τοποθετηθούν σε οποιοδήποτε χώρο καλύπτοντας κάθε ανάγκη σας. Η βιβλιοθήκη είναι πάντα μία καλή ιδέα για το σπίτι σας, υπολογίστε σωστά το χώρο σας, και επιλέξτε το κατάλληλο προϊόν, σύμφωνα πάντα με το γούστο και την αισθητική σας.
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x33x185.2cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×197.2cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×197.2cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Ραφιέρα Alex 84x36x133εκ Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x133cm |
Ραφιέρα Beril 2D2S Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 63 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
Ραφιέρα Beril Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
