Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
191.84€ Original price was: 191.84€.119.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 119.90€.
Σόκορο πάγκου Αριστερό 60x1x2.8cm
8.00€ Original price was: 8.00€.4.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 4.90€.
Ραφιέρα Alex 84x36x133εκ Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
207.84€ Original price was: 207.84€.129.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 129.90€.
Ραφιέρα για βιβλία και διακοσμητικά υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε απόχρωση γραφίτης, σονόμα, λευκό. Το έπιπλο αποτελέιται από δύο ράφια και δύο ντουλάπια καθώς και δύο πόμολα με χρώμα της επιλογής σας. Ιδανική λύση για την οργάνωση και διακόσμηση του παιδικού δωματίου.
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x133cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-ALEXSH2D
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE1D1SWHITE
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE1D2S
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANT1SWH
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη Solo 2S 60x41x197 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2S
| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 60x41x197cm |
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
