Κομοδίνο Viva Λευκό-Σονόμα 50x36x41cm
65.90€ Original price was: 65.90€.41.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 41.90€.
Κουζίνα Alina Σετ 2.2 (δυνατ. επέκτασης) Σονόμα-Μόκκα Σετ 3 κουτιών (2, 2 τρέχ.μέτρα)
360.00€ Original price was: 360.00€.224.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 224.90€.
Κομότα Ντουλάπι Alex 84x36x87εκ Γραφίτης-Λευκό
175.84€ Original price was: 175.84€.109.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 109.90€.
Έπιλο Κομότα Alex, με 2 ντουλάπια και ένα συρτάρι κατάλληλο για το παιδικό σας δωμάτιο. Μπορείτε να αποθηκεύετε είτε βιβλία είτε παιχνίδια των παιδιών σας. Οι μικροί μας φίλοι θα ξετρελαθούν απο τα χρώματα που μπορούν να επιλέξουν σε χερούλια. Μπορείτε να επιλέξετε και άλλα έπιπλα της σειράς Alex για να δημιουργήσετε ένα ολοκληρωμένο παιδικό δωμάτιο.
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x87cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-ALEX2D1S
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX2D1Sbe
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Pump Έπιπλο TV 150x40x43 Λευκό με Μοντέρνα Διακόσμηση
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PUMP4S
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 150x40x43cm |
Εσωτερική συρταριέρα για ντουλάπα Opis Λευκή 76x49x45 (ΜxΥxΒ)
Διαθέσιμο
86.80€
Κωδικός Προϊόντος:
A_37-IN-142-76
Τουαλέτα- μπουντουάρ Dior TMU-713-VV χρώμα λευκό του πάγου 108x130x47cm
Διαθέσιμο
195.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_TMU-712-VV-1
Τουαλέτα- μπουντουάρ make up χρώμα λευκή 90x138x45cm
Διαθέσιμο
114.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_TMU-708-DD-1
